Tu dzieci na pewno nie będą się nudzić!

Szalone karuzele, olbrzymie dinozaury, spotkanie w cztery oczy z prawdziwym rewolwerowcem oraz wizyta w krainie iluzji. To tylko niektóre z atrakcji, jakie oferują parki rozrywki w naszym kraju. Nie trzeba już wyjeżdżać za granicę, aby zapewnić dziecku świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.

W ostatnich latach w Polsce powstało wiele ciekawych miejsc, gdzie dobra zabawa czeka na całą rodzinę. W każdym z nich poza licznymi atrakcjami znajdziemy także restauracje, bary i miejsca piknikowe przystosowane dla rodziny tak z małymi, jaki i większymi dziećmi. W wielu parkach wstęp dla dzieci w wieku do 3-4 lat jest wolny.

Gdzie wybrać się z dzieckiem?

W ubiegłym roku kilkadziesiąt kilometrów pod Krakowem, w miejscowości Zator otwarto największy park rozrywki w Polsce. Na 26 hektarach odnaleźć można klasyczne karuzele, samochodziki czy kolejki widokowe. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy mocniejszych wrażeń. Park Energylandia, bo tak się nazywa to niezwykłe miejsce, oferuje atrakcje dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży, jak również dla osób dorosłych.
– Nasz Park jest miejscem, w którym rodzice nie muszą pilnować swoich pociech, tylko razem z nimi spędzać niezapomniane chwile, a czas upłynie im na zabawie i wspólnej podróży do świata baśni i fantazji, świata magicznych przeżyć i niezwykłych doznań – czytamy na stronie Energylandii.

Kupując bilet wstępu do parku można korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Całodniowy bilet rodzinny dla 2 dorosłych i 2 dzieci kosztuje 149 zł. Dzieci do lat 3 za wejście płacą tylko złotówkę, dzieci powyżej 140 cm wzrostu 29 zł a dorośli 49 zł.
Zwolennicy mocnych wrażeń mogą też odwiedzić łódzki park rozrywki Lunapark. Znajdziemy w nim m.in. gabinet luster, strzelnicę sportową, kolejkę dla dzieci, leśny rajd, różnego rodzaju karuzele, zjeżdżalnię pneumatyczną oraz suchy basen dla najmłodszych. W parku płacimy za każdą atrakcje osobno.
Ceny wahają się od 1 do 12 zł.

Miejsca zarezerwowane tylko dla dzieci
5 (100%) 8 głos[ów]

  • ptysia

    A kto powiedział, że karuzela będzie wyłącznie zarezerwowana dla dzieci? Z rodzicami można się również dobrze bawić 😉

  • dziołcha

    Dokładnie, idąc do zoo np. cała rodzina może się świetnie bawić, trzeba tylko znaleźć odpowiednie miejsce i dobra zabawa gwarantowana.